Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu vodorovná

ObFZ Levice - 4.liga, 15.kolo starší žiaci dňa 27.4. 2019

MFK Tlmače - TJ Družstevník Nový Tekov 2:2 (0:1)

Zostava N. Tekov :

S. Ujhélyi – E. Hengeričová, P. Šebo, S. Bagala, L. Marcinek - J. Lehoczky, D. Frtús, M. Hoták, M. Melrose - M. Ujhélyi, A. Titurus,

Do zápasu zasiahli: A. Zelei,  J. Adam, P. Nováky, L. Lehocký

V Tlmačoch sa hral vyrovnaný zápas. Prvú veľkú šancu mali Tekovčania. Adam Titurus obišiel aj brankára Tlmáč, ale loptu smerujúcu  do brány zastavil ležiaci obranca domácich. Prvý polčas sme mali územnú prevahu a v 26 minúte sme sa dostali do vedenia po góle Matúša Ujhélyiho. Do druhého polčasu vstúpili aktívnejšie domáci a Cyril Tariška v 38 minúte vyrovnal. V 53 minúte po rýchlom protiútoku sa domáci po góle Cyrila Tarišku dostali do vedenia. Potom sa opäť raz potvrdilo známe ,,nedáš – dostaneš“. Útočník Tlmáč šiel sám na našu bránu, ale jeho prvú strelu Samko Ujhélyi vyrazil a jeho druhá strela tesne minula šibenicu našej brány. V 66 minúte kopal priamy kop z 30 metrov Peter Šebo a rozhodol o spravodlivej deľbe bodov. Prehrať by si za svoj výkon nezaslúžilo ani jedno mužstvo.

ObFZ Levice - 4.liga, 16.kolo starší žiaci dňa 4.5. 2019

TJ Družstevník Nový Tekov – TJ Podlužany 6:1 (4:0)

S. Ujhélyi – E. Hengeričová, P. Šebo, S. Bagala, L. Marcinek - J. Lehoczky, A. Zelei,  M. Hoták, D. Frtús - M. Ujhélyi, A. Titurus

Do zápasu zasiahli: M. Melrose,  J. Adam, R. Frtús, P. Nováky, L. Lehocký

Tekovčania vstúpili do zápasu aktívne a už do 10 minúty strelil čistý hattrick Matúš Ujhélyi. V 17 minúte sa prvý krát v zápase presadil Adam Titurus.  Tekovčania hrali pekný útočný a kombinačný futbal. Hostia sa sústredili na obranu a tak už gól do polčasu nestrelilo ani jedno mužstvo. Aj začiatok druhého polčasu patril našim. V 37 minúte pridal svoj druhý gól v zápase  Adam Titurus. V 42 minúte prešiel stredom ihriska Anton Zelei a na dvakrát prekonal brankára hostí. V 67 minúte strelili čestný gól aj hostia. Po faule v našej šestnástke kopal jedenástku Richard Ferenci a prekonal nášho debutujúceho brankára  Petra Novakyho.

ObFZ Levice - 4.liga, 17.kolo starší žiaci dňa 11.5. 2019

OFK Rybník - TJ Družstevník Nový Tekov 5:2 (3:1)

S. Ujhélyi – E. Hengeričová, P. Šebo,  L. Marcinek, L. Lehocký - J. Lehoczky, A. Zelei, M. Hoták, M. Melrose - M. Ujhélyi, A. Titurus

Do zápasu zasiahli:  D. Frtús,  P. Nováky, R. Frtús

Domáci začali aktívne a v 12 minúte sa ujali vedenia po strele Matúša Havrana. Naši však nezložili zbrane a v 20 minúte sa po rohovom kope na dvakrát presadil Peter Šebo. V 24 minúte sa po rýchlom rozohratí štandartky domácich dostal do gólovej pozície Samuel Bôžik a domáci opäť viedli. Potom sa lopta po strele našej strele odrazila od brvna brány hostí za bránkovú čiaru. Na druhej strane skončil center z pravej strany po odraze od brvna pred Maszayom, ktorý z metra pohotovo doklepol loptu do siete. V druhom polčase pridal za domácich v 47 minúte gól Adam Beňo a v 65 minúte Peter Maszay. V 70 minúte zachytil Anton Zelei rozohrávku domácich a z 30 metrov preloboval brankára domácich. Rybník výkonom potvrdil druhé miesto v tabuľke, ale naši podali proti favoritovi veľmi dobrý výkon.

ObFZ Levice - 4.liga, 16.kolo starší žiaci dňa 18.5.2019

TJ Družstevník Nový Tekov – TJ Žemberovce 9:0 (5:0)

P. Nováky – E. Hengeričová, P. Šebo, S. Bagala, L. Marcinek - M. Melrose, A. Zelei,  M. Hoták, D. Frtús- M. Ujhélyi, S. Ujhélyi

Do zápasu zasiahli: J. Adam, R. Frtús,  A. Titurus , J. Lehoczky

Prvú šancu zápasu mali hostia, ale lopta z 10 metrov minula našu bránu. V 4 minúte sa dosta po peknej uličke do šance Samko Ujhélyi a naši viedli 1:0. O minútu neskôr kopal po ruke hostí jedenástku Samko Bagala a naši viedli 2:0. V 17 minúte prešiel ľavou stranou Matúš Ujhélyi a jeho prihrávku zužitkoval Samko Ujhélyi na 3:0. Do polčasu pridali ešte naše góli Daniel Frtús a Matúš Ujhélyi. V druhom polčase sa obraz hry nezmenil a naši v zápase dominovali. V 37 minúte si bratia spoluprácu vymenili  a po centri Samka Ujhélyiho sa nemýlil  Matúš Ujhélyi.

dnes je: 20.9.2019

meniny má: Ľuboslav, Ľuboslava