Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu vodorovná

Starí páni

Starí páni Nový Tekov -  BAKATEAM 6:2 (1:2)

V Novom  Tekove sa hral ďalší zo zápasov starých pánov a Tekovčania privítali už  tradičného súpera mužstvo Ľuboša Baku. Zápas rozhodoval osvedčený rozhodca Ján Palic. Hostia boli v prvom polčase lepším mužstvom a po krížnej strele Rolanda Farkaša viedli 1:0. Za domácich vyrovnával po centri Marcela Palica hlavou jeho brat Erik. Do kabín sa išlo za stavu 2:1 pre hostí, keď sa presadil takisto hlavou Roman Strapák. Do druhého polčasu prišli domáci ako vymenení. Strelecky sa presadili dvakrát Karol Balázs a Patrik Rácz. Jeden gól a tri asistencie si pripísal Marcel Palic. Dôležité však nebolo zvíťaziť, ale utužiť priateľské vzťahy, ktoré udržujeme už niekoľko rokov.  Po zápase si mohli hráči, ale aj diváci pochutnať na výbornom guľáši od Karola Balázsa. Do rytmu nám hral Palko Nagy  a to bol super záver pekného sobotného večera.

dnes je: 14.10.2019

meniny má: Boris